Referencje – Tomasz Żak

Tomasz Żak

e-mail: inspiracje.coaching@gmail.com
tel.: 799 18 33 99

 

 

 

 

Co mówią klienci z którymi pracowałem?

 

Dla mnie największym odkryciem i zaskoczeniem był fakt, ze coaching po prostu „działa” (należałam do osób, które z nieufnością podchodzą do wszystkiego, co nowe). Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że chcę kontynuować. Trudno uwierzyć ile można w sobie zmienić. Jeszcze trudniej jednak było mi zrozumieć, że wymaga to pomocy „fachowca”. Teraz rozumiem i zmieniam – siebie, swoje życie, pracę, relacje, wszystko, co potrzebuję zmienić.
Tomek, poza profesjonalnym i rzeczowym podejściem, zaskoczył mnie otwartością, serdecznością i zrozumieniem. Od razu poczułam się naprawdę swobodnie i pewnie – niczego nie narzucał, nie wymuszał. To ja nadaję tempo i decyduję, co jest dla mnie dobre. Tomek pomógł mi zajrzeć w głąb siebie i wzbudzić refleksję nad wszystkim, co mi bliskie. Dzięki temu doszłam do tego, czego naprawdę chcę od siebie i mojego życia, co uczyni mnie szczęśliwą. Chociaż moja droga dopiero się zaczyna, wiem już ze dotrę do celu i z entuzjazmem planuję kolejne etapy mojej wędrówki podczas kolejnych spotkań z moim coachem :-) .

-Dorota

My coaching sessions with Tomasz have provided me with thought-provoking opportunities to focus on topics that are important to me.
Tomasz creates an environment that is supportive and non-judgmental, and handles sensitive issues in a respectful and professional way. Through active listening and careful exploration, he encourages me to find my own path, helping me to define each issue and to identify a suitable method for tackling it. After each session I have felt a renewed sense of motivation, confidence and perspective, and the determination to take another step towards achieving my goals.
For anyone who would like to take a little time out to improve some aspect of their lives, this is a great opportunity to work with a supportive and understanding coach.

Moje sesje coachingowe z Tomaszem dały mi refleksyjno-prowokacyje możliwości skupienia się na sprawach, które są dla mnie ważne.
Tomasz tworzy klimat, który jest wspierający i nieoceniający oraz traktuje wrażliwe kwestie w sposób profesjonalny i pełny szacunku. Poprzez pełne słuchanie uważne badanie zachęca mnie do znalezienia własnego sposobu, pomagając mi przy tym zdefiniować problem i znaleźć odpowiedni sposób na poradzenie sobie z nim. Po każdej sesji ponownie czułam motywację, pewność, punkt widzenia oraz determinację do podjęcia następnego kroku w osiąganiu moich celów.
Dla kogoś kto chciałby przeznaczyć trochę czasu na poprawę jakichś obszarów swojego życia jest to wspaniała możliwość pracy ze wspierającym i rozumiejącym coachem. 

-Emilia

Miałem przyjemność przechodzić mój proces coachingowy z Tomkiem przez ostatnich kilka miesięcy. Poprzez aktywne słuchanie, zadawanie bardzo adekwatnych pytań Tomek ułatwiał zobaczyć mi rzeczy, których wcześniej nie widziałem. Jednocześnie wielokrotnie udzielał mi cennych wskazówek zwłaszcza odnośnie kwestii interpersonalnych. Podczas przygody, jaką miałem szansę przeżywać zwiększyła się moja motywacja do osiągnięcia zaplanowanego celu. Poszerzyły się również moje horyzonty i świadomość, czego naprawdę chcę i skąd będę wiedział, że to osiągnąłem. Tomek skutecznie budował relację opartą na zaufaniu, przez co otwarcie mogliśmy poruszać wiele tematów. Jego bogate doświadczenie zawodowe jak również doświadczenie pracy z ludźmi czyni go osobą wiarygodną a jednocześnie skromną. Podczas naszych spotkań miałem przeczucie, że uwaga w 100% skierowana jest na moich celach i sposobach dotarcie do nich. Każde nasze spotkanie było dla mnie inspirację do dalszych działań i do rozwoju tego, co mnie naprawdę interesuje. Tomek bardzo mocno utwierdzał mnie w tym i pozytywnie wzmacniał. Wszystkim, którzy chcą pracować nad sobą i osiągać lepsze rezultaty np. w pracy zawodowej bardzo gorąco polecam pracę z coachem, jakim jest Tomek. A ja mam nadzieję, że moja przygoda coachingowa dopiero się rozpoczyna.

-Andrzej