O nas

Witamy w Pracowni Terapii i Rozwoju Osobistego INSPIRACJE.

Pracownia istnieje od 2007r. i z każdym rokiem inspiruje coraz więcej osób do rozwoju osobistego oraz pomaga rozwiązywać problemy osobiste naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów oraz szkoleń, które swoją tematyką wychodzą naprzeciw tym, którzy pragną nie tylko wzbogacić swoją wiedzę, ale przede wszystkim doświadczać.

Osoby doświadczające problemów osobistych, zawodowych oraz w relacjach z innymi zapraszamy do zapoznania się z ofertą terapeutyczną: psychoterapia indywidualna, par oraz grupowa.

 

Poszukującym swojej drogi zawodowej oraz celu i kierunku pracy nad sobą proponujemy coaching.

Co nas wyróżnia?

Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego INSPIRACJE powstała z myślą o stworzeniu miejsca godnego zaufania, które cechuje profesjonalizm w świadczeniu usług oraz zaangażowanie i życzliwość w kontakcie z Klientem. Pomagamy i inspirujemy z wyboru, w ten sposób realizujemy jedną z najważniejszych naszych wartości – wolność.

W pracy i życiu osobistym postrzegamy ludzi w sposób holistyczny, czyli jako osoby posiadające umysł, ciało, emocje, a także żyjące w określonym środowisku. Dlatego realizując nasze propozycje, staramy się zapewnić naszym klientom możliwość szerokiego spojrzenia na swoje problemy i wątpliwości. Taka wrażliwość na całość świata Naszego Klienta jest bardzo pomocna we wprowadzaniu rzeczywistych zmian, bez uciekania się do prostych, tymczasowych rozwiązań na skróty.

Nasze mocne strony

Mocna stroną Pracowni INSPIRACJE od zawsze były warsztaty. Od 2007r. do czerwca 2012r. z oferty warsztatów i grup skorzystało blisko 600 osób. W sumie przeprowadziliśmy ponad 30 warsztatów stacjonarnych i 4 wyjazdowe. Bogate doświadczenie zdobyte dzięki spotkaniom z naszymi Klientami zainspirowało nas do stworzenia nowej oferty. Postawiliśmy na nasze mocne strony i interdyscyplinarność, czyli zapraszanie do współpracy inspirujących ludzi, którzy z pasją zgłębiają swoje zainteresowania i temu podporządkowują swoje życie.

Mamy nadzieję Inspirować Was dalej i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dziękujemy za zaufanie i wszystkie opinie dotyczące naszej pracy.

Katarzyna Żak-Ratajczak

psycholog, psychoterapeuta

Tomasz Żak

coach